Wersja 0.6 "Samedi"

Posted by PiotraperPL at 2013-08-21 18:44:50 UTC
Wszystkie nowe funkcje znajdują się na forum!

Razem z Kickstarterem, ogłaszamy wypuszczenie nowej stabilnej wersji 0.6 "Samedi"

Najważniejsze zmiany:
  • Znaczna poprawa wydajności! Teraz już nie musicie czuć się jak użytkownicy drugiej klasy w porównaniu z użytkownikami Linuxa. No prawie.
  • Żywi nieżywi po zabiciu znowu ożywają, ale można położyć temu kres - Jeśli ich ostatecznie nie wykończysz to znowu wstaną aby się bić. Więc pamiętaj aby użyć na nich epickiego finishera (czyt. uderz parę razy ich martwe ciało), spal ich (nie)żywcem, zobacz co mają w środku za pomocą noża do oprawiania lub w jakikolwiek inny sposób upewnij się że przekroczą Styks bez biletu powrotnego.
  • Przepisano na nowo system nauki - pula punktów doświadczenia została zastąpiona miernikiem skupienia, gdzie zmieniana jest efektywność nauki zamiast wskazywania czy można się czegoś uczyć czy nie. Jednakże twoje morale nadal są ważnym czynnikiem przy nauce! Więc pamiętaj aby być zawsze wesołym w czasie apokalipsy, niezależnie czy to od twojego optymizmu czy od tej przed chwilą wciągniętej kreski kokainy.
  • Więcej informacji na ekranie - Wskaźniki ile robisz hałasu, ile czasu zajmują twoje akcje, po prostu wiesz więcej o tym co się dzieje.
  • Parę innych rzeczy które można przeczytać w changelogu dołączonym do gry